تبلیغات

sourceir - یک بازیگر زن مطرح سینمای ایران نقش چهار شخصیت زن فیلمنامه را بازی می‌کند

یک بازیگر زن مطرح سینمای ایران نقش چهار شخصیت زن فیلمنامه را بازی می‌کند

نویسنده :حسن منصوری
تاریخ:پنجشنبه 21 آبان 1388-04:34 ق.ظ

نیما حسنی‌نسب فیلمنامه سینمایی «المیرا، مهشید، فرناز و دیگران» را آماده ساخت دارد. “المیرا، مهشید، فرناز و دیگران” به نویسندگی و کارگردانی حسنی‌نسب پس از دریافت پروانه ساخت و مشخص شدن عوامل و بازیگران مقابل دوربین می‌رود.
به گفته حسنی‌نسب، این فیلمنامه در قالبی تازه نوشته شده و روایت مقطعی از زندگی چهار زن است که در لحظه‌ای خاص از زندگی مشترک به خاطر یک اتفاق عجیب دست به انتخابی بزرگ  می‌زنند و سرنوشت‌های متفاوتی پیدا می‌کنند. سرنوشت این چهار زن و شوهران‌شان در جاهایی از قصه به یکدیگر پیوند می‌خورد.
حسنی‌نسب قصد دارد از حضور یک بازیگر زن مطرح سینما برای ایفای نقش هر چهار شخصیت داستان استفاده کند. گزینه قطعی برای این نقش هنوز انتخاب نشده و بررسی‌های مختلف برای این انتخاب حساس ادامه  دارد.
“المیرا، مهشید، فرناز و دیگران” نام موقت این فیلمنامه است و شاید در جریان ساخت تغییر کند. حسنی‌نسب امیدوار است با طی شدن مراحل اداری و انتخاب بازیگران و عوامل، هر چه زودتر فیلم را جلوی دوربین ببرد.
این منتقد و روزنامه‌نگار به‌تازگی تهیه‌کنندگی و ساخت 9 مستند درباره آثار مسعود کیمیایی را برای موسسه رسانه‌های تصویری به مراحل فنی پایانی رسانده و به‌زودی به بازار نمایش خانگی عرضه خواهد شد.
 
منبع : سینمای ما – خبرگزاری مهر
Admin Logo
themebox Logo